Aktualności27 sierpnia 201709:16
Wodzisław funduje pierwszakom tyty

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 coraz bliżej. 4 września kilkuset kilkuletnich wodzisławian rozpocznie niezwykłą przygodę ze szkołą. "Wodzisławskie Tyty Pierwszaka" powędrują od prezydenta miasta Mieczysława Kiecy właśnie do nich.
- W tym roku do rogów obfitości zostanie dołączony dodatkowy gadżet. Każdy maluch rozpoczynający naukę w naszych podstawówkach otrzyma także specjalny workoplecak z wizerunkiem Wodzika i jubileuszowym logo miasta – zaznacza Biuro Prezydenta Miasta.
Tak prezentują się "Wodzisławska Tyta Pierwszaka" i miejski workoplecak dla uczniów:







![Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] Nieustąpienie pierwszeństwa przyczyną zdarzenia w Gorzycach [KOMUNIKAT POLICJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_178211830163-942106-.jpg)























Komentarze (0)
Dodaj komentarz