Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności31 sierpnia 201709:03

Mieszkańcy gminy Mszana mogą za darmo zaopatrzyć się w komplet flag

Mieszkańcy gminy Mszana mogą za darmo zaopatrzyć się w komplet flag - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Mszana:

W ramach projektu "Ku Pamięci" - Poprawa infrastruktury związanej z Grobem Ofiar Marszu Śmierci w Mszanie realizowanego z programu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Gmina Mszana zakupiła 800 kompletów flag - flagi Polski i Gminy, które będą bezpłatnie rozdawane mieszkańcom za potwierdzeniem odbioru.

Flagi można odebrać w: Mszanie - Punkt Obsługi Klienta Urzędu Gminy, w Połomi - Ośrodek Kultury oraz w Gogołowej - Ośrodek Kultury. - Mam nadzieję, że podczas świąt państwowych oraz naszych ważnych wydarzeń, jak Dożynki Gminne czy inne uroczystości będziemy flagami dekorować domy. Zachęcamy też do zabierania gminnej flagi na wojaże i imprezy, w których bierzemy udział. Lokalny patriotyzm jest dziś w cenie - mówi wójt Mirosław Szymanek.

Autor: UG Mszana,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności15 września 202510:26

DzieJesie(ń) Festiwal w Wodzisławiu Śląskim. Święto jesieni pełne atrakcji [FOTO]

DzieJesie(ń) Festiwal w Wodzisławiu Śląskim. Święto jesieni pełne atrakcji [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

W sobotę, 13 września, Wodzisław Śląski tętnił życiem dzięki DzieJesie(ń) Festiwal. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców miasta i okolic w przestrzeni plenerowej, oferując bogaty program warsztatów, spotkań, pokazów i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

red., fot. Agnieszka Trzeciok, Agnieszka Maciejewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202512:38

Radlin II: Prezydent spotkał się z mieszkańcami

Radlin II: Prezydent spotkał się z mieszkańcami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski
Kultura i Edukacja15 września 202511:10

Spektakl Pinokio ponownie w WCK

Spektakl Pinokio ponownie w WCK - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
WCK, fot. Agnieszka Trzeciok
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202511:27

Tłumy na Dniu Otwartym Wodzisławskiej Porodówki [FOTO]

Tłumy na Dniu Otwartym Wodzisławskiej Porodówki [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności16 września 202511:50

Startują kolejne inwestycje drogowe w powiecie

Startują kolejne inwestycje drogowe w powiecie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności16 września 202512:04

Rydułtowy ruszają z dalszymi pracami przy centrum przesiadkowym

Rydułtowy ruszają z dalszymi pracami przy centrum przesiadkowym - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Aktualności16 września 202513:13

Jubileusz 120-lecia OSP Gołkowice. Jednostka ma nowy sztandar [FOTO]

Jubileusz 120-lecia OSP Gołkowice. Jednostka ma nowy sztandar [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

W sobotę, 13 września OSP Gołkowice świętowała 120-lecie istnienia. Okazały jubileusz stał się okazją do poświęcenie i przekazania jednostce nowego sztandaru, który zastąpi poprzedni, ufundowany w 1957 r. Podobnie jak historyczny sztandar, tak również ten nowy został ufundowany przez społeczność Gołkowic i Skrbeńska.

UG Godów
Reklama
Aktualności16 września 202512:14

Zebrania wiejskie w Gminie Godów

Zebrania wiejskie w Gminie Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Kultura i Edukacja16 września 202514:50

Projekt IntegrujeMY. Ogrody Talentów w pełnym rozkwicie [FOTO]

Projekt IntegrujeMY. Ogrody Talentów w pełnym rozkwicie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. Agnieszka Kozielska, Małgorzata Tomas, Joanna Kotula
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.