Lubomia: Potrącił pieszego i uciekł. Był nietrzeźwy

Policjanci z wydziału ruchu drogowego wodzisławskiej komendy zatrzymali kierującego, który uciekł z miejsca zdarzenia. Szybko okazało się, że powodem tej ucieczki był stan trzeźwości. Badanie na alkomacie wykazało u 29-letniego mieszkańca Lubomi prawie 2-promile alkoholu w organizmie. Za popełnione przestępstwo odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
W sobotę około 16.15, policjanci ruchu drogowego wodzisławskiej komendy zostali wezwani na miejsce zdarzenia, do którego doszło w Lubomi na ul. Mickiewicza. Mundurowi ustalili, że kierujący corsą wjechał na chodnik i potrącił pieszego, który to otwierał bramę wjazdową do posesji. Następnie uderzył w ogrodzenie oraz zaparkowany samochód, po czym pieszo uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili dane właściciela i chwilę później zatrzymali sprawcę wypadku. Szybko okazało się, co było powodem ucieczki kierującego z miejsca zdarzenia. Badanie trzeźwości 29-letniego mieszkańca Lubomi wykazało w jego organizmie prawie 2 promile alkoholu. Nieodpowiedzialnemu kierowcy mundurowi zatrzymali prawo jazdy. Teraz jego sprawą zajmie się sąd. Za popełnione przestępstwa, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
fot. archiwum portalu.

![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775392827prad-.jpg)











![Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785777661balon-.jpg)



![70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] 70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785780387chevrollet2-2-1-.jpg)


Komentarze (0)
Dodaj komentarz