Aktualności21 października 201711:01
Przy ul. Górniczej powstały dodatkowe miejsca postojowe

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Służby Komunalne Miasta pochwaliły się kolejną skończoną inwestycją. Jest to budowa czterech miejsc postojowych przy ul. Górniczej, niedaleko siłowni "pod chmurką". Nawierzchnię wykonano z płyt ażurowych.
fot. SKM.































Komentarze (0)
Dodaj komentarz