Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 października 201711:01

Przy ul. Górniczej powstały dodatkowe miejsca postojowe

Przy ul. Górniczej powstały dodatkowe miejsca postojowe  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Służby Komunalne Miasta pochwaliły się kolejną skończoną inwestycją. Jest to budowa czterech miejsc postojowych przy ul. Górniczej, niedaleko siłowni "pod chmurką". Nawierzchnię wykonano z płyt ażurowych.

fot. SKM.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.