Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 listopada 201711:56

Osoby chore, starsze, kobiety w ciąży i małe dzieci powinny unikać przebywania dzisiaj na wolnym powietrzu

Osoby chore, starsze, kobiety w ciąży i małe dzieci powinny unikać przebywania dzisiaj na wolnym powietrzu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Region:

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Katowicach informuje, że 15 listopada na obszarze aglomeracji rybnicko-pszczyńskiej jakość powietrza będzie dostateczna. 

W związku z tym osoby chore, osoby starsze, kobiety w ciąży oraz małe dzieci powinny unikać przebywania na wolnym powietrzu. Pozostałe osoby powinny rozważyć jej ograniczenie.

fot. archiwum portalu. 

Autor: Biuro Zarządzania Kryzysowego,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.