52-latek spadł z rusztowania. Nie żyje

Wczoraj około godziny 15.00 w Pszowie doszło do tragicznego wypadku. 52-letni mężczyzna, mieszkaniec Gorzyc, który pracował przy ocieplaniu prywatnego budynku, spadł z rusztowania i doznał urazu głowy. Został przewieziony do szpitala w Rydułtowach, jednak lekarzom nie udało się go uratować.
Wodzisławscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj około godziny 15.00 przy ulicy Grota-Roweckiego w Pszowie. 52-latek z Gorzyc, który pracował przy ocieplaniu prywatnego budynku, spadł z rusztowania. Został przewieziony do szpitala, jednak lekarzom nie udało się uratować mu życia.
Na miejsce tragedii wezwani zostali przedstawiciele inspekcji nadzoru budowalnego. Wraz z policjantami ustalają, co było przyczyną wypadku. Prokurator zadecydował o przeprowadzeniu sekcji zwłok zmarłego.
(m)


![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768771209tauron-dystrybucja-4-.jpg)




![Weekend, który połączył mieszkańców. Kultura i integracja na Trzech Wzgórzach [FOTO] Weekend, który połączył mieszkańców. Kultura i integracja na Trzech Wzgórzach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17797067771779706676moc-pomocy-202659-.jpg)




















Komentarze (0)
Dodaj komentarz