Dwie osoby ranne w wypadku

Wczoraj w Czyżowicach na ulicy Nowej doszło do wypadku. 32-letni kierowca fiata uno nie ustąpił ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłowo 58-letniemu rybniczaninowi kierującemu samochodem marki VW Touran. W wyniku zderzenia ranne zostały 2 osoby.
Wodzisławscy funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności wypadku, do jakiego doszło wczoraj około godziny 16.20 w Czyżowicach na ulicy Nowej.
Kierujący samochodem marki Fiat Uno nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu prawidłow mężczyźnie w samochodzie marki Volkswagen Touran. W wyniku zderzenia do szpitala trafiły dwie osoby: nieprzytomny, w stanie ciężkim kierowca fiata, którym okazał się 32-letni mieszkaniec Czyżowic, oraz jego 31-letnia pasażerka.
Kierujący volkswagenem 58-letni rybniczanin był trzeźwy. Od kierującego fiatem pobrano krew do analizy. Teraz policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku.


![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768771209tauron-dystrybucja-4-.jpg)





![Weekend, który połączył mieszkańców. Kultura i integracja na Trzech Wzgórzach [FOTO] Weekend, który połączył mieszkańców. Kultura i integracja na Trzech Wzgórzach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17797067771779706676moc-pomocy-202659-.jpg)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz