Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności25 grudnia 201709:28

Kalendarz Śląskich Motocyklistek. W akcję włączyła się wodzisławianka

Kalendarz Śląskich Motocyklistek. W akcję włączyła się wodzisławianka  - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Ten Kalendarz powstał z wielkich serc i ogromu zamiłowania do motocykli, jakie mają w sobie Śląskie Motocyklistki. - W ten sposób wspieramy kobiety, które każdego dnia toczą walkę z nowotworem piersi. My, podobnie jak walczące kobiety, nie oddamy swojego życia, rodziny, domu, pasji... Będziemy walczyć do samego końca – mówią Śląskie Motocyklistki. 

Jak co roku, pieniądze ze sprzedaży kalendarza zostaną przeznaczone na doposażenie oddziału szpitalnego. W tym roku będzie to oddział chirurgii onkologicznej szpitala w Katowicach przy ul. Raciborskiej. - Kupując ten kalendarz wspólnie przyczyniamy się do pomocy w walce z rakiem – przyznają zgodnie autorki pomysłu.

- Już długo udzielam się w facebookowej grupie Motocyklistki Śląsk, postanowiłam w tym roku włożyć w ten kalendarz cały swój wolny czas i serce. Myślę, że efekt jest bardzo pozytywny, a znani sportowcy i okazana przez nich pomoc w postaci bezinteresownego udziału w sesji zdjęciowej do naszego kalendarza – przekonują, że warto pomagać – mówi Sylwia Wleklińska, mieszkanka Wodzisławia, która na co dzień prowadzi sklep dla motocyklistów.

Na kartach kalendarza można podziwiać motocyklistki, ale również znane osoby. Możemy zobaczyć Pawła Szkopka (11-krotny motocyklowy mistrz Polski, zawodnik startujący i punktujący w mistrzostwach świata World Superbike i World Supersport oraz zawodnik FIM Endurance World Championship), Marcina Różańskiego (kick-boxer i zawodnik mieszanych sztuk walki wagi ciężkiej, mistrz świata organizacji ISKA i WKA oraz mistrz KSW wagi ciężkiej z 2017) czy reprezentantów Judo z GKS "Czarni" Bytom. - Cieszę się, że mogłam włożyć część swojego serca w ten projekt, gdyż w naszym rejonie nie widać tak czynnie działających kobiet na motocyklach – mam nadzieję, że to również je przekona, że warto się integrować, bo z tego powstają piękne rzeczy – dodaje wodzisławianka.

W Wodzisławiu kalendarz można nabyć u Sylwii Wleklińskiej. Dane kontaktowe: mail: sylwia600f@gmail.com, tel. 516 645 208.

Autor: (opr. mad), dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności30 kwietnia 202611:11

Aktywny senior w Wodzisławiu. Bezpłatne warsztaty, które pobudzą umysł i poprawią samopoczucie

Aktywny senior w Wodzisławiu. Bezpłatne warsztaty, które pobudzą umysł i poprawią samopoczucie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Reklama
Aktualności30 kwietnia 202613:26

Ślubowanie kadetów w Rydułtowach. Młodzież rozpoczęła wojskową drogę

Ślubowanie kadetów w Rydułtowach. Młodzież rozpoczęła wojskową drogę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, fot. SP, UM Rydułtowy
Aktualności30 kwietnia 202613:11

ZS1 po modernizacji. Szkoła zyskała nowoczesne i energooszczędne rozwiązania

ZS1 po modernizacji. Szkoła zyskała nowoczesne i energooszczędne rozwiązania - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.