20 twarzy kultury na 20-lecie Radlina. WIDEO

Powstało 20 filmów dokumentalnych na 20-lecie Radlina, które świętowaliśmy w zeszłym roku. - To właściwie 20 krótkich etiud filmowych zrealizowanych przez Fundację Eduarte z Radlina oraz Krzysztofa Pietrka (Fourtka Design, odpowiedzialny m.in. za identyfikację wizualną Radlina) opowiadający o 20 ważnych osobistościach świata kultury w mieście – mówi Marek Gajda, rzecznik prasowy magistratu.
To obraz miasta, widziany oczyma ludzi kultury i o ludziach kultury opowiadający. Ludzi wielu pasji, dla których tworzenie, kreacja artystyczna i praca wokół szeroko rozumianej kultury stały się ważnym, jeśli nie najważniejszym elementem ich życia.
Kto pił piwo z Philem Collinsem? Kto nie pozwolił nazywać się "magistrem" krzycząc "co mie przezywosz?" Kto uwielbia zaglądać do piwnicznych wnęk? Kto chodzi do muzeum by podziwiać... ludzi i ich reakcje? Zachęcamy do obejrzenia, materiały znajdują się TUTAJ.
Komentarze (0)
Dodaj komentarz