Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności17 stycznia 201814:00

Forum Firm zaprasza na warsztaty kelnerskie

Forum Firm zaprasza na warsztaty kelnerskie - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Radlin:

Chcesz zmienić swój zawód? Przekwalifikować się? Nabyć nowe umiejętności, albo poszerzyć swoją wiedzę? Forum Firm z siedzibą w Radlinie zaprasza wszystkich chętnych na kurs kelnerski I stopnia pod okiem profesjonalistów. Zgłoszenia przyjmowane są do 31 stycznia br. Po ukończeniu warsztatów szkoła otrzymuje ,,Eurocertyfikat Jakości- I stopnia” na bieżący rok, a uczestnicy „Certyfikaty” ukończenia warsztatów.

Techniki noszenia tacy kelnerskiej, serwis niemiecki z talerzami i kopułami, serwis francuski, dekantacja wina czerwonego czy pokazowe serwowanie wina musującego – to wszystko, a nawet więcej będzie można nauczyć się od mistrzów kelnerowania, którzy reprezentują Akademię Kelnerską Grzegorza Górnika.

Przedstawiciele Akademii organizują i przeprowadzają szkolenia, kursy, pokazy i warsztaty kelnerskie w całej Polsce dla profesjonalistów w restauracjach i hotelach. Ich dorobek, to tysiące przeszkolonych osób pracujących w gastronomii, zarówno na podstawowych stanowiskach, jak też związanych z zarządzaniem obiektami gastronomicznymi.

Warto podkreślić, że Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika jest, m.in. organizatorem Mistrzostw Polski Kelnerów – ,,Junior Waiter” od 2005 roku, a także pomysłodawcą i inicjatorem (od 2011 roku) Światowego Dnia Kelnera. Współpracuje z wieloma restauracjami, hotelami, portalami branżowymi i czasopismami. Aktywnie uczestniczy w targach, sympozjach i konferencjach poświęconych tematyce HoReCa. Wyznaje zasadę- „edukowanie kadr gastronomicznych może być optymalne, o ile sami wykładowcy podnoszą swoje kwalifikacje i są na bieżąco z trendami, nowinkami i wszelkimi zmianami w branży”.

Akademia Kelnerska Grzegorza Górnika jest również twórcą „IMPROSTYLU”. Jest to styl nakrycia odpowiadający najnowszym światowym trendom, stanowiący nowatorską sztukę układania zastawy stołowej. Tworzy ona oryginalny wizerunek stołu wykraczający poza ramy standardów podstawowego nakrycia. Akademia Kelnerska jest także autorem poradnika kelnerskiego „Nauka Usługiwania” dostępnego na płytach DVD, jak też szkolenia pod tytułem „Serwis Synchroniczny” oraz wielu publikacji tematycznych.

Co więcej, w najbliższym czasie Akademia Kelnerska planuje nawiązane kontaktów z restauratorami, firmami szkoleniowymi i stowarzyszeniami z Niemiec, Francji, Anglii, Norwegii, Hiszpanii, Włoch i Szwajcarii w celach szkoleniowych, jak również wymiany pracowników na starze i praktyki.

Różnorodna tematyka szkolenia, oparta jest na praktykach i konwersacjach, pobudza wyobraźnię, rozwija zaangażowanie, wzbogaca umiejętności, stabilizuje pewność siebie. Program oparty jest na stuletniej tradycji Polskiej gościnności, wzbogacony o nowe trendy i style. Tematy uzupełniają nową podstawę programową.

Szkolenie planowane jest na pierwszą połowę lutego br. w Żorach przy ul. Katowickiej 24, w Restauracji Texas (obok hotelu Texas). Koszt warsztatów wynosi 270 zł brutto. Liczba miejsc ograniczona. Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem 32 459 02 57; 505 130 996. Zgłoszenia naszeleży wysyłać mailowo na adres: forum-firm@wp.pl.

fot. pixabay.com

Autor: Justyna Korzeniak, redakcja@naszwodzislaw.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport11 maja 202610:13

Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO]

Gol w 88. minucie uratował Nędzę. Syrynia wypuściła zwycięstwo z rąk [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Lubomia:

Sporo emocji dostarczył kibicom mecz pomiędzy LKS 1908 Nędza a Naprzodem 32 Syrynia. Spotkanie rozegrane 10 maja przy ulicy Sportowej długo nie zachwycało skutecznością, ale w końcówce wynagrodziło widzom cierpliwości. Gdy wydawało się, że trzy punkty pojadą do Syryni, gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania i uratować niezwykle cenny punkt w walce o utrzymanie.

Oskar Tomeczek
Reklama
Aktualności12 maja 202610:11

5. Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie. Będą pokazy służb, drony i gaszenie płonącego oleju

5. Piknik Bezpieczeństwa w Radlinie. Będą pokazy służb, drony i gaszenie płonącego oleju - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności12 maja 202610:39

Plan ogólny Radlina. Dodatkowe dyżury projektanta dla mieszkańców

Plan ogólny Radlina. Dodatkowe dyżury projektanta dla mieszkańców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Radlin, fot poglądowe - pexels.com/Pavel Danilyuk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 maja 202611:18

Noc Otwartych Sądów w Wodzisławiu Śląskim. Zobacz od środka, jak działa wymiar sprawiedliwości

Noc Otwartych Sądów w Wodzisławiu Śląskim. Zobacz od środka, jak działa wymiar sprawiedliwości - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności13 maja 202614:34

Gdzie szukać pomocy w kryzysie bezdomności? System wsparcia w Wodzisławiu Śląskim

Gdzie szukać pomocy w kryzysie bezdomności? System wsparcia w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. poglądowe/AI
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.