Rozwój terenów zieleni - umowy podpisane. Kto wykona zadanie?

Pod koniec stycznia miasto podpisało umowy z wykonawcami projektu rozwoju terenów zieleni, na który nasze miasto pozyskało dofinansowanie z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Dzięki realizacji projektu zmieni się sześć lokalizacji na terenie Wodzisławia Śląskiego, o łącznej powierzchni 12,2 ha.
Całkowity koszt projektu wynosi 4 994 367,44 zł. Poziom dofinansowania to 85%. Środki przyznawane są w ramach działania 2.5. Poprawa jakości środowiska miejskiego POIiŚ 2014-2020. Miasto zagospodaruje w sumie 4,5 ha dotychczasowych nieużytków.
Za pierwszą część zamówienia, czyli za zagospodarowanie terenów A i B będzie odpowiadać czeska firma AWT REKULTIVACE a.s., która na realizację będzie miała czas do 31 sierpnia 2018 r. Terenami C, D, E i F do 15 kwietnia 2019 r. ma zająć się firma EUROTECH z Zabrza. Więcej o projekcie TUTAJ.

![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1775392827prad-.jpg)












![Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] Wystartował z Rydułtów, dotarł niemal do granicy kosmosu. Balon stratosferyczny pobił założenia [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785777661balon-.jpg)


![70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] 70 lat legendy na czterech kołach. Wyjątkowa wystawa Chevroletów Corvette podczas Fanny Days w Krowiarkach [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785780387chevrollet2-2-1-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz