Aktualności2 marca 201810:19
Barbara Ciszek szefową wodzisławskiej porodówki

3
Reklama
Wodzisław Śląski:
Powiatowy szpital z nowym ordynatorem oddziału ginekologiczno-położniczego. Barbara Ciszek zastąpi Wojciecha Kluszczyka.
Dotychczasowy ordynator Wojciech Kluszczyk złożył wypowiedzenie umowy o pracę, powody decyzji nie są znane. Dyrektor szpitala, Dorota Kowalska, w zastępstwie postanowiła powierzyć oddział Barbarze Ciszek. - Jest uznaną osobą w powiecie, wiele pacjentek leczy się u pani doktor – argumentuje D. Kowalska. Nowa szefowa oddział będzie prowadziła do czasu wyłonienia ordynatora, a to musi nastąpić w drodze konkursu. Ma zostać ogłoszony do pół roku





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (3)
Dodaj komentarz