Aktualności28 maja 201811:12
W wakacje uczniowie pojadą PKS-em bezpłatnie

0
Reklama
Powiat:
Zbliżają się wakacje i wraca promocja w komunikacji powiatowej dla uczniów. Podobnie jak w zeszłym roku bilet szkolny zakupiony na czerwiec będzie uprawniać młodzież do bezpłatnych przejazdów podczas wakacji i to na wszystkich liniach.
Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. informuje, że zakupiony w czerwcu bilet szkolny będzie ważny również w lipcu i sierpniu i będzie mieć charakter biletu sieciowego, czyli będzie uprawniał młodzież do bezpłatnych przejazdów na wszystkich liniach organizowanych przez Powiat Wodzisławski (linie o numerach 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41), a obsługiwanych przez PKS w Raciborzu.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz