Aktualności22 października 201813:05
Nowy sprzęt dla szpitala już wkrótce!

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Mamy doskonałą wiadomość dla pacjentów! Po tym jak Rada Powiatu Wodzisławskiego na swoim ostatnim posiedzeniu 11 października br. udzieliła Szpitalowi dotacji celowej w kwocie 85 tys. zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu do zabiegów endoskopowych (laparoskopii i histeroskopii) w ekspresowym tempie udało się przeprowadzić przetarg.
Dyrektor szpitala Dorota Kowalska informuje, że jest już oferta na dostawę tak potrzebnego wyposażenia. Nowy sprzęt do endoskopii jest przeznaczony dla Oddziału Ginekologiczno – Położniczego w Wodzisławiu Śląskim. Powinien tam trafić już w drugiej połowie listopada.
fot. pixabay.com





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz