Potrójna wpadka 50-latki z gminy Marklowice

Wczoraj wieczorem policjanci z wodzisławskiej komendy zatrzymali do kontroli osobowego fiata. Dzielnicowej z Marklowic nie umknął fakt, że samochodem może poruszać się kobieta, której niedawno zatrzymano prawo jazdy. Policyjny nos nie zawiódł. Okazało się, że za kierownicą siedziała znana policjantce 50-letnia mieszkanka gminy. Nie dość, że kobieta kierowała samochodem nie dopuszczonym do ruchu i była nietrzeźwa to jeszcze jechała bez prawa jazdy i ubezpieczenia.
Wczoraj około godziny 18.00 dzielnicowi z wodzisławskiej komendy zauważyli na ulicy Krakusa w Marklowicach samochód marki fiat, który zwrócił ich szczególną uwagę. Dzielnicowa z tego rejonu doskonale wiedziała, kto może jechać tym pojazdem. Jej czujny nos nie zawiódł. Za kierownicą siedziała bowiem znana jej mieszkanka tej gminy. Od 50-latki wyczuwalna była silna woń alkoholu. O zaistniałej sytuacji policjanci poinformowali dyżurnego, który na miejsce wysłał patrol drogówki. Badanie na alkometrze wykazało u kobiety ponad dwa promile alkoholu. Kierująca przyznała, że nie ma prawa jazdy bo zostało jej zatrzymane w styczniu za to samo przewinienie. Samochód, którym się poruszała nie był dopuszczony do ruchu a także nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia. Mieszkance Marklowic grozi do dwóch lat więzienia oraz nawet dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych za ponowne popełnienie tego samego przestępstwa.
![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [HARMONOGRAM WYŁĄCZEŃ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768771209tauron-dystrybucja-4-.jpg)






![Dojrzałe argumenty i wielkie emocje. Za nami Wodzisławski Turniej Debat Oksfordzkich [FOTO] Dojrzałe argumenty i wielkie emocje. Za nami Wodzisławski Turniej Debat Oksfordzkich [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768835801nmac4794-.jpg)



![Bus i osobówka zderzyły się w Łaziskach [FOTO] Bus i osobówka zderzyły się w Łaziskach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768906126615491216-1845842496306431-3466992232399687929-n-.jpg)

![Historia, której nie wolno zapomnieć. Wodzisławskie obchody 81. rocznicy Marszu Śmierci [FOTO] Historia, której nie wolno zapomnieć. Wodzisławskie obchody 81. rocznicy Marszu Śmierci [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768903755615512204-1286596870171077-5346741816252081618-n-.jpg)












Komentarze (0)
Dodaj komentarz