Mieszkańcy przeciwni zmianie nazwy ul. Rogozina

Zdecydowana większość biorących udział w konsultacjach opowiedziało się za pozostawieniem nazwy ul. Rogozina i zaskarżeniem zmiany dokonanej przez Wojewodę Śląskiego.
Przy ulicy Rogozina zameldowanych na stałe jest 435 osób (w tym dzieci). Zebrano 252 ankiety. Za pozostawieniem nazwy ul. Rogozina wypowiedziało się:
- 206 mieszkańców
- 25 osób prowadzących działalność przy tej ulicy
- 4 osoby mieszkające i równocześnie prowadzące działalność
Razem 235 osób.
Za zmianą nazwy ulicy na Popiełuszki wypowiedziało się
- 12 mieszkańców.
W ankiecie wzięły też udział 3 osoby nie mieszkające i nie prowadzące działalności na tej ulicy oraz oddano 2 ankiety niewypełnione. Już dziś, podczas Sesji Rady Miejskiej, radni podejmą w tym temacie odpowiednią uchwałę.
![Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] Tu należy spodziewać się przerw w dostawie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1710706030tauron-dystrybucja-36-.jpg)



![WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] WySPA Kobiet w Wodzisławiu Śląskim. Popołudnie pełne inspiracji, rozmów i kobiecej energii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773047942fotob-2047-.jpg)
![Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] Pierwszy krok ku przyszłości. Powiatowe Targi Edukacyjne na wodzisławskim Rynku [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773048746648277744-1851197505619645-6772655679426173805-n-.jpg)






Komentarze (0)
Dodaj komentarz