Aktualności23 maja 201910:20
W Radlinie posadzono ponad dwadzieścia nowych drzew

0
Reklama
Radlin:
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na ul. Sienkiewicza pojawiły się nowe nasadzenia. Miejsce zyskało 22 nowe drzewa miododajne – lipy oraz grochodrzewy kuliste.
Do nasadzeń wybrano tym razem nieco większe sadzonki, niż zazwyczaj, tak aby rośliny mogły szybciej zmienić charakter tego miejsca na bardziej zielony i parkowy.







![Planowane wyłączenia energii elektrycznej w powiecie wodzisławskim [LISTA LOKALIZACJI] Planowane wyłączenia energii elektrycznej w powiecie wodzisławskim [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1708261729tauron-dystrybucja-23-.jpg)


![Olimpia bardzo długo się męczyła, ale ostatecznie zwyciężyła [FOTO i WIDEO] Olimpia bardzo długo się męczyła, ale ostatecznie zwyciężyła [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1769972747gre04577-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz