Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności5 czerwca 201908:12

Walfad zagra podczas 50. Dni Miasta

Walfad zagra podczas 50. Dni Miasta - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

To będą pełne emocji i dobrej muzyki jubileuszowe, 50. Dni Miasta. Drugi dzień wyśmienitej zabawy rozpocznie występ wodzisławskiego zespołu Walfad.

Zespół Walfad (We Are Looking For A Drummer) powstał w 2011 roku z inicjatywy Wojciecha Ciuraja (wokal, gitara). W jego skład wchodzą również: Paweł Krawiec – gitara, skrzypce, Radosław Żelazny – gitara basowa, Dariusz Tatoj – instrumenty klawiszowe i Jakub Dąbrowski – perkusja. Występy zespołu od początku wzbudzają entuzjazm lokalnej społeczności. Muzyka, którą tworzą jest fuzją rockowych, bezkompromisowych brzmień, wypełnioną młodzieńczą energią i poetyckimi tekstami, zmuszającymi do myślenia.

Walfad ma na swoim koncie cztery albumy. Czwarty pojawił się w sprzedaży w październiku minionego roku. Panowie mogą się również pochwalić występami przed takimi legendami muzycznymi, jak: Procol Harum czy Marillion oraz zbliżającym się debiutem na holenderskim festiwalu - Northern Prog Festival.

Walfad wystąpi przed wodzisławską publicznością 8 czerwca o godz. 17:00 na Stadionie Miejskim.

Miasto Wodzisław Śląski organizuje 50. Dni Wodzisławia Śląskiego poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM".

Partnerzy główni: właściciel marki Tyskie oraz Restauracja Pilsner Pub.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności16 marca 202612:35

Dom z dużą działką na sprzedaż w dzielnicy Wilchwy

Dom z dużą działką na sprzedaż w dzielnicy Wilchwy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Biuro Kultury i Promocji
Reklama
Sport15 marca 202615:04

Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO]

Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Lubomia:

W sobotnim meczu klasy okręgowej kibice zgromadzeni na stadionie w Nędzy obejrzeli spotkanie pełne walki, emocji i zwrotów akcji. W starciu LKS 1908 Nędza z LKS Silesia Lubomia nie zabrakło ostrych starć, dwóch czerwonych kartek oraz bramek, które ostatecznie przesądziły o zwycięstwie gości.

Oskar Tomeczek
Aktualności15 marca 202622:35

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Podczas weekendu kibice nie mogli narzekać na brak sportowych emocji. Grali piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgu Racibórz. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Aktualności16 marca 202610:32

Zwiększy się bezpieczeństwo podróżnych na stacji kolejowej w Olzie

Zwiększy się bezpieczeństwo podróżnych na stacji kolejowej w Olzie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: PKP PLK, fot. bazakolejowa.pl
Reklama
Aktualności16 marca 202611:15

Zmiany na linii 53 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej

Zmiany na linii 53 Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Kultura i Edukacja16 marca 202615:08

Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO]

Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W niedzielę, 15 marca 2026 roku w Ośrodku Kultury w Czyżowicach odbył się barwny i pełen tradycji Pokaz Stołów Wielkanocnych Kół Gospodyń Wiejskich. Wydarzenie zgromadziło aż 22 reprezentacje KGW z regionu, które zaprezentowały zarówno regionalne potrawy świąteczne, jak i rękodzieło oraz wielkanocne dekoracje. Patronat nad imprezą objął starosta powiatu wodzisławskiego, Leszek Bizoń.

opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.