Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 lipca 201914:34

Skąd czerpać informacje o wydarzeniach w mieście?

Skąd czerpać informacje o wydarzeniach w mieście? - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Miasto o wydarzeniach odbywających się w Wodzisławiu Śląskim właściwie codziennie informuje mieszkańców m.in. za pośrednictwem swojej strony internetowej i konta w portalu Facebook. Od marca specjalne harmonogramy wydarzeń na kolejne dni i tygodnie udostępniane są także na tablicach na przystankach autobusowych.

Co ważne, każdy, kto planuje w mieście koncert, zawody, wystawę czy innego rodzaju imprezę i chciałby poinformować o tym mieszkańców, może skontaktować się z Wydziałem Rozwoju i Dialogu Urzędu Miasta. Informacje o planowanym wydarzeniu należy przesyłać na adres mailowy rzecznik@wodzislaw-slaski.pl. Jeśli miałyby ukazać się w harmonogramie zamieszczanym m.in. na przystankach, powinny zostać przekazane do 20. dnia danego miesiąca. Muszą obejmować one nazwę, dokładny termin, godzinę, miejsce, link do strony wydarzenia lub innej strony zawierającej szczegóły odnośnie do imprezy.

Wiadomości mogą wysyłać m.in. miejskie jednostki, fundacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, szkoły i przedszkola, koła zainteresowań, puby, restauracje, inni przedsiębiorcy itp.

Należy pamiętać, że wysłanie informacji nie jest równoznaczne z opublikowaniem jej w miejskich kanałach.

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: czajnik
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Sport22 lutego 202615:10

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności23 lutego 202611:20

1192 interwencje i nowe wozy w służbie mieszkańcom. Strażacy podsumowali rok 2025

1192 interwencje i nowe wozy w służbie mieszkańcom. Strażacy podsumowali rok 2025 - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności23 lutego 202611:42

Twoja reakcja ma znaczenie. Wodzisław rozpoczyna kampanię o zdrowiu psychicznym

Twoja reakcja ma znaczenie. Wodzisław rozpoczyna kampanię o zdrowiu psychicznym - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Aktualności23 lutego 202621:43

Odszedł druh Lucjan Świerczyna. Były naczelnik OSP Rydułtowy

Odszedł druh Lucjan Świerczyna. Były naczelnik OSP Rydułtowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/KSRG OSP Rydułtowy
Reklama
Aktualności23 lutego 202621:53

Cyberoszuści znowu w akcji!

Cyberoszuści znowu w akcji! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KWP Katowice, fot. poglądowe/AI
Aktualności23 lutego 202611:02

Nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia sportowe. Wnioski do 28 lutego

Brak zdjęcia
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.