W Gogołowej powstanie oddział przedszkolny

W związku z niewielkim zainteresowaniem naborem do klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego w Gogołowej oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom mieszkańców Sołectwa Gogołowa, od 1 września 2019 r. Gmina planuje uruchomić oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej w Gogołowej. Do oddziału przedszkolnego uczęszczać będą dzieci w wieku 5-6 lat zamieszkujące w Gogołowej.
Rada Gminy Mszana na Sesji w dniu 12 sierpnia 2019 r. podjęła uchwałę dokonującą zmiany w sieci prowadzonych publicznych przedszkoli, ujmując w niej nowy oddział przedszkolny. W chwili obecnej trwają prace remontowe mające na celu dostosowanie pomieszczeń szkolnych do potrzeb oddziału przedszkolnego. Uruchamiając nowy oddział z 25 miejscami Gmina zapewniła wszystkim dzieciom biorącym udział w wiosennej rekrutacji do placówek przedszkolnych , możliwość korzystania z wychowania przedszkolnego.

![Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] Ruszył Jarmark Świąteczny w Radlinie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765654371jarmark-radlin-.jpg)
![Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] Podarujmy sobie gwiazdkę. Świąteczne spotkanie integracyjne w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765650618597707936-1257736549723776-6709596116774993231-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz