Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności9 grudnia 201119:08

Świąteczny poczęstunek dla każdego

Świąteczny poczęstunek dla każdego - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Prezydent Mieczysław Kieca zaprasza wszystkich do wzięcia udziału we wspólnej wieczerzy wigiljnej. Świąteczne spotkanie, które pozwoli każdemu poczuć magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, odbędzie się 17 grudnia na wodzisławskim rynku.

Wodzisławska wigilia rozpocznie się na rynku o godzinie 19.00. Dla wszystkich uczestników zostanie przygotowujemy smaczny świąteczny poczęstunek. Podczas wigilii spróbować będzie można barszczu, krokietów i aromatycznego piernika. Wigilijny wieczór umili wszystkim uczestnikom kolędowy koncert w wykonaniu zespołów Istebna i Singers.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności12 września 202500:01

Rada Dzielnicy Nowe Miasto wybrana

Rada Dzielnicy Nowe Miasto wybrana - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Mariusz Blazy
Aktualności12 września 202512:39

Zmiana statutu Wodzisławia Śląskiego. Komentarze rzeczniczki i radnych miejskich

Zmiana statutu Wodzisławia Śląskiego. Komentarze rzeczniczki i radnych miejskich - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Wczoraj informowaliśmy o pomyśle zmiany statutu Wodzisławia Śląskiego. Procedowany pomysł ujawnił radny Łukasz Chrząszcz. Są już pierwsze komentarze. Do sprawy odniosła się rzeczniczka wodzisławskiego magistratu oraz radni miejscy.

red.
Reklama
Reklama
Aktualności12 września 202515:04

Turniej Gramy dla Psiaków z udziałem mundurowych z Wodzisławia Śląskiego

Turniej Gramy dla Psiaków z udziałem mundurowych z Wodzisławia Śląskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., żródło i fot.: KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności12 września 202511:37

DzieJesie(ń) Festiwal. Odwiedź restauracje z festiwalowym menu

DzieJesie(ń) Festiwal. Odwiedź restauracje z festiwalowym menu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski
Aktualności12 września 202512:58

W powiecie powstał Punkt Obsługi Przedsiębiorcy

W powiecie powstał Punkt Obsługi Przedsiębiorcy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Aktualności13 września 202513:02

Gminne dożynki i zacny jubileusz Skrbeńska za nami [FOTO]

Gminne dożynki i zacny jubileusz Skrbeńska za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

Poprzedni weekend upłynął w gminie Godów pod znakiem dziękczynienia za tegoroczne plony oraz świętowania 250-lecia Skrbeńska. To były piękne i udane dożynki, które w Skrbeńsku i całej gminie będzie się jeszcze długo wspominać.

UG Godów, fot. Franek Brzoza
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 września 202512:48

Budowa stacji zlewnej w Rydułtowach. Stanowisko burmistrza

Budowa stacji zlewnej w Rydułtowach. Stanowisko burmistrza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Sport12 września 202511:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności14 września 202513:28

Ciągle pada... Monitoring sytuacji hydrologicznej w gminie Mszana [FOTO]

Ciągle pada... Monitoring sytuacji hydrologicznej w gminie Mszana [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mszana:

Od wczesnych godzin porannych Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego prowadzi obserwację poziomu wód w rowach melioracyjnych oraz w lokalnych potokach. Intensywne opady deszczu, które wystąpiły w regionie, spowodowały znaczny wzrost stanu wód, co stwarza ryzyko podtopień w newralgicznych miejscach.

opr. red., fot. FB/GMna Mszana
Reklama
Reklama
Aktualności13 września 202512:27

935 nowoczesnych urządzeń trafi do powiatowych szkół

935 nowoczesnych urządzeń trafi do powiatowych szkół - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności13 września 202512:33

Pszowscy dzielnicowi z podziękowaniami od działkowców

Pszowscy dzielnicowi z podziękowaniami od działkowców - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Aktualności13 września 202521:34

HOYM Industry FEST 9 w Rybniku, tym razem międzynarodowo!

HOYM Industry FEST 9 w Rybniku, tym razem międzynarodowo! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Zabytkowa Kopalnia Ignacy w Rybniku
Aktualności14 września 202513:47

Gmina Pasym partnerem Gminy Godów

Gmina Pasym partnerem Gminy Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UG Godów
Reklama
Sport14 września 202523:19

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.