Aktualności12 września 201911:07
Zmiany kadrowe w wodzisławskiej policji

0
Reklama
Gorzyce:
Wczoraj w siedzibie Komisariatu Policji w Gorzycach odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego Komendanta. W lipcu na zasłużoną emeryturę odszedł podinsp. Adam Grobelny, który dotychczas piastował to stanowisko.
Na nowego szefa gorzyckich policjantów powołano nadkomisarza Tomasza Glenca. Wprowadzenia dokonał Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim wraz ze swoim zastępcą. Nadkomisarz Tomasz Glenc wcześniej piastował stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Radlinie. Od dzisiaj na tym stanowisku powierzono obowiązki podkom. Łukaszowi Beńko, który dotychczas pełnił służbę w Wydziale Kryminalnym wodzisławskiej komendy.








![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)





Komentarze (0)
Dodaj komentarz