Aktualności8 października 201907:59
W gorzyckim DPS rozpoczął się remont dachu

0
Reklama
Gorzyce:
Z końcem września podpisano umowę, a z początkiem października ruszyły roboty związane z wymianą poszycia dachowego na budynku segmentu "A" Domu Pomocy Społecznej w Gorzycach.
Wartość inwestycji to nieco ponad 120 tys. zł. Wyłoniony w przetargu wykonawca – firma KAS-BUD ze Ślesina – ma czas na jej realizację do drugiej połowy grudnia. Umowę w tej sprawie podpisali w imieniu Powiatu Wodzisławskiego: Krystyna Kuczera – członkini Zarządu Powiatu odpowiedzialna resortowo za pomoc społeczną, a także dyrektor DPS Ryszard Paweł Nawrocki.












![Pożegnanie lata w Krowiarkach. Wielkie przeboje Sopotu i The Greatest Fire Show na tle pałacu [ZAPROSZENIE] Pożegnanie lata w Krowiarkach. Wielkie przeboje Sopotu i The Greatest Fire Show na tle pałacu [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1787157915mini-1786774834plakat2slajder-1-.jpg)
























Komentarze (0)
Dodaj komentarz