Aktualności8 listopada 201913:34
Mamo, Tato jestem już przedszkolakiem!

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
Do grona przedszkolaków dołączyły 31 października maluszki z gr. Muchomorków z Publicznego Przedszkola nr 6 w Wodzisławiu Śląskim.
W przedszkolu odbyła się uroczystość Pasowanie na Przedszkolaka. W uroczystości uczestniczyli rodzice dumni ze swoich pociech. Najmłodsi zaprezentowali wiersze i piosenki. Dla maluszków był to pierwszy tak ważny występ. Następnie wychowawczyni dokonała uroczystego pasowania maluszków. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał imienny medal z pasowania oraz mały słodki upominek. Uwieńczeniem uroczystości był poczęstunek przygotowany przez rodziców.







![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz