Rymera w Radlinie po końcowym odbiorze

Dzisiaj odbył się końcowy odbiór ul. Rymera w Radlinie. Inwestycja kosztowała 3,7 mln zł. Została sfinansowana wspólnie przez Powiat Wodzisławski i Miasto Radlin. Powiat pozyskał też na jej realizację wsparcie finansowe z Funduszu Dróg Samorządowych.
Zakres przedsięwzięcia obejmował odcinek od skrzyżowania z ul. Napierskiego do skrzyżowania z ul. Kominka. W ramach zadania wykonano 1,2 km nowej konstrukcji drogi. Ponadto wybudowano ponad 2 km nowych chodników, a także wykonano lub przebudowano odwodnienie drogi.
Obecny na odbiorze starosta Leszek Bizoń podziękował za dobrą współpracę przy realizacji inwestycji burmistrz Radlina Barbarze Magierze, a także przedstawicielom wykonawcy. Z kolei Barbara Magiera powiedziała, że inwestycję udało się zrealizować bez większych zakłóceń tym bardziej, że w tym samym czasie zamknięta była również droga miejska ul. Mariacka.
Patrząc na termin wykonania inwestycji były obawy ze strony wykonawcy, czy uda się ją zrealizować w zakładanym czasie – Na szczęście udało się wykonać inwestycję w odpowiednim terminie. Dziękujemy za współpracę. Była szybka i merytoryczna reakcja i nie musieliśmy czekać na jakiekolwiek decyzje – podsumował przedstawiciel wykonawcy.
Za remont drogi odpowiadała wyłoniona w przetargu firma Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna.









![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz