Aktualności5 grudnia 201914:28
Prezydent Kieca spotkał się z mieszkańcami dzielnicy Radlin II

0
Reklama
Wodzisław Śląski:
2 grudnia br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 odbyło się spotkanie prezydenta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami dzielnicy Radlin II.
W spotkaniu z mieszkańcami oprócz prezydenta udział wzięli: I zastępca prezydenta miasta Izabela Kalinowska, kierownik Referatu Gospodarki Komunalnej Aleksandra Zdancewicz oraz naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej Tadeusz Dragon. Tematem spotkania był wywóz śmieci z posesji mieszkańców dzielnicy Radlin II. Spotkanie było także okazją do rozmowy o dofinansowaniach miasta do wymiany źródeł ciepła.








![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz