Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności13 lipca 202008:22

14 lipca darmowe porady behawioralne dla psów

14 lipca darmowe porady behawioralne dla psów - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

14 lipca br. o godz. 19:00 na wybiegu dla psów w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" odbędzie się druga odsłona bezpłatnych porad behawioralnych i konsultacji zoofizjoterapeutycznych.

Jeżeli uważasz, że Twój pies zachowuje się w sposób odbiegający od normy, jeżeli chcesz zrozumieć swojego czworonoga, jeśli chcesz zapobiegać problemom z jego wychowaniem to koniecznie weź udział w bezpłatnych poradach behawioralnych i konsultacjach zoofizjoterapeutycznych, których organizatorem jest "Świat Psa" - Ośrodek Szkolenia i Terapii. To kolejne wydarzenie w ramach akcji „I cztery łapy tworzą Wodzisław”.

Prosimy o zgłaszanie chęci udziału w spotkaniu pod adresem e-maliowym: szkoleniaswiatpsa@gmail.com. W treści wiadomości należy podać:

- swoje imię,
- numer telefonu,
- rasę i wiek psa,
- opisać czego będzie dotyczyć konsultacja.

Ponadto prosimy o nie karmienie czworonoga przed konsultacją. Na spotkanie należy przyjść zaopatrzonym w smakołyki i zabawki dla pupila.

aaa.[12]

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności17 marca 202619:47

Food Fest wraca do Wodzisławia. Trzy dni pełne smaków na rynku

Food Fest wraca do Wodzisławia. Trzy dni pełne smaków na rynku - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Kacper Kołaczkowski
Reklama
Aktualności17 marca 202610:13

Wodzisław stawia na odporność społeczną. Jest wniosek o ponad 500 tys. zł

Wodzisław stawia na odporność społeczną. Jest wniosek o ponad 500 tys. zł - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Aktualności17 marca 202620:03

Obowiązkowa deratyzacja w Wodzisławiu. Sprawdź, co musisz zrobić

Obowiązkowa deratyzacja w Wodzisławiu. Sprawdź, co musisz zrobić - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Telegraf17 marca 202608:44

Posadź las z leśnikiem

Posadź las z leśnikiem  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
informacja prasowa
Reklama
Aktualności18 marca 202622:16

Duża inwestycja drogowa w Rydułtowach. Zmiany w ruchu i objazdy

Duża inwestycja drogowa w Rydułtowach. Zmiany w ruchu i objazdy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Kultura i Edukacja18 marca 202610:49

Zielona rewolucja w SP nr 8. Szkoła z maksymalnym dofinansowaniem

Zielona rewolucja w SP nr 8. Szkoła z maksymalnym dofinansowaniem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności18 marca 202621:55

Wodzisław pamięta o seniorach. Trwa nabór zgłoszeń do wyjątkowych jubileuszy

Wodzisław pamięta o seniorach. Trwa nabór zgłoszeń do wyjątkowych jubileuszy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.