Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 lutego 201214:57

Bezpłatny dyżur ekspercki w UM

Bezpłatny dyżur ekspercki w UM - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Urząd Miasta w Wodzisławiu informuje o możliwości skorzystania z pomocy konsultanta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich z Katowic. Bezpłatny dyżur ekspercki zaplanowano na 20 lutego w godzinacj od 10.00 do 13.00.

Podczas dyżuru wszystkie osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich uzyskają bezpłatną informację z zakresu m.in. zakładania własnej działalności gospodarczej z Funduszy Europejskich, warunków i możliwości uzyskania dofinansowania dla firm, organizacji pozarządowych itp., uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach oraz studiach.

W ramach dyżuru jest oferowanadiagnoza - zaklasyfikowanie pomysłu na projekt do konkretnego priorytetu i działania w programie finansowanym z funduszy europejskich (informacja ta nie stanowi gwarancji otrzymania dotacji, a jedynie możliwość ubiegania się dofinansowanie w ramach danego priorytetu lub działania) lub informację o braku możliwości dofinansowania pomysłu przedstawionego konsultantowi; informacja o podstawowych warunkach, kryteriach i procedurach dofinansowania projektu; dane kontaktowe do instytucji, które zajmują się priorytetem lub działaniem wynikającym z diagnozy (opracowują szczegółowe wytyczne, rozpatrują wnioski o dofinansowanie, udzielają dofinansowania).

W razie pytań UM prosi o kontakt pod numerami telefonów: -(32)459 05 10, (32)459 04 77 - Biuro Funduszy Europejskich w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego (osoba do kontaktu Ewa Wesołowska); -(32)209 16 90, (32)209 17 01 lub e-mailowo biuro@pife.katowice.pl – Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach (osoba do kontaktu Rafał Urlik).

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Aktualności16 września 202511:45

Radlin II ma nową Radę Dzielnicy

Radlin II ma nową Radę Dzielnicy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/Mariusz Blazy
Reklama
Reklama
Aktualności15 września 202510:26

DzieJesie(ń) Festiwal w Wodzisławiu Śląskim. Święto jesieni pełne atrakcji [FOTO]

DzieJesie(ń) Festiwal w Wodzisławiu Śląskim. Święto jesieni pełne atrakcji [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

W sobotę, 13 września, Wodzisław Śląski tętnił życiem dzięki DzieJesie(ń) Festiwal. Wydarzenie zgromadziło mieszkańców miasta i okolic w przestrzeni plenerowej, oferując bogaty program warsztatów, spotkań, pokazów i atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

red., fot. Agnieszka Trzeciok, Agnieszka Maciejewska
Reklama
Aktualności16 września 202512:38

Radlin II: Prezydent spotkał się z mieszkańcami

Radlin II: Prezydent spotkał się z mieszkańcami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. UM Wodzisław Ślaski
Aktualności15 września 202521:25

Stowarzyszenie Wodzisław 2.0 kontynuuje akcję Czysta Leśnica i apeluje do prezydenta

Stowarzyszenie Wodzisław 2.0 kontynuuje akcję Czysta Leśnica i apeluje do prezydenta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Stowarzyszenie Wodzisław 2.0
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202512:04

Rydułtowy ruszają z dalszymi pracami przy centrum przesiadkowym

Rydułtowy ruszają z dalszymi pracami przy centrum przesiadkowym - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy
Reklama
Aktualności16 września 202511:27

Tłumy na Dniu Otwartym Wodzisławskiej Porodówki [FOTO]

Tłumy na Dniu Otwartym Wodzisławskiej Porodówki [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności16 września 202511:50

Startują kolejne inwestycje drogowe w powiecie

Startują kolejne inwestycje drogowe w powiecie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202513:13

Jubileusz 120-lecia OSP Gołkowice. Jednostka ma nowy sztandar [FOTO]

Jubileusz 120-lecia OSP Gołkowice. Jednostka ma nowy sztandar [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

W sobotę, 13 września OSP Gołkowice świętowała 120-lecie istnienia. Okazały jubileusz stał się okazją do poświęcenie i przekazania jednostce nowego sztandaru, który zastąpi poprzedni, ufundowany w 1957 r. Podobnie jak historyczny sztandar, tak również ten nowy został ufundowany przez społeczność Gołkowic i Skrbeńska.

UG Godów
Reklama
Aktualności16 września 202512:14

Zebrania wiejskie w Gminie Godów

Zebrania wiejskie w Gminie Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Reklama
Reklama
Aktualności17 września 202512:09

Strażacy ze Skrzyszowa z nowym specjalistycznym sprzętem

Strażacy ze Skrzyszowa z nowym specjalistycznym sprzętem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UG Godów, fot. poglądowe - FB/OSP Skrzyszów
Kultura i Edukacja16 września 202514:50

Projekt IntegrujeMY. Ogrody Talentów w pełnym rozkwicie [FOTO]

Projekt IntegrujeMY. Ogrody Talentów w pełnym rozkwicie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. Agnieszka Kozielska, Małgorzata Tomas, Joanna Kotula
Reklama
Reklama
Sport17 września 202511:12

Młody talent z Wodzisławia Śląskiego w kadrze narodowej

Młody talent z Wodzisławia Śląskiego w kadrze narodowej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. archiwum prywatne Wojciecha Grzonki
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.