Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności21 października 202009:46

Urząd Gminy w Mszanie poszukuje choinek, które ozdobią centra sołectw

Urząd Gminy w Mszanie poszukuje choinek, które ozdobią centra sołectw - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Mszana:

Urząd Gminy w Mszanie jak co roku czeka na zgłoszenia mieszkańców, którzy chcą przekazać wysokie żywe choinki, które ozdobią centralne miejsca sołectw przed świętami Bożego Narodzenia.

Stąd prośba o kontakt właścicieli posesji (wyłącznie z terenu gminy Mszana), którzy planują wycinkę wysokich drzew z gatunku świerk lub jodła, gdyż np. są już za wysokie, rosną za blisko domu lub zagrażają przewodom elektrycznym. Po zgłoszeniu odbędą się wizje lokalne. Koszt wycinki wybranego drzewa pokryje Gmina.

Zainteresowani proszeni są o zgłoszenia do piątku, 6 listopada br., pod numerem tel. 32/ 475 97 59.

Autor: UG Mszana, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności2 lipca 202510:34

Czekoladowe Muzeum już w najbliższą niedzielę

Czekoladowe Muzeum już w najbliższą niedzielę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. pixabay.com/PublicDomainPictures
Aktualności2 lipca 202510:48

Nabór do programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka

Nabór do programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności2 lipca 202513:03

Budynek szkoły przy Wawrzyńca czeka termomodernizacja

Budynek szkoły przy Wawrzyńca czeka termomodernizacja - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. Latający Obiektyw
Aktualności2 lipca 202513:26

Stowarzyszenie HDK w Rydułtowach wspiera ratowników. Nowy sprzęt dla OSP z gminy Godów

Stowarzyszenie HDK w Rydułtowach wspiera ratowników. Nowy sprzęt dla OSP z gminy Godów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Powiat:

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi w Rydułtowach po raz kolejny udowodniło, że jego działalność obejmuje znacznie więcej niż organizację akcji krwiodawstwa. Dzięki zaangażowaniu i skutecznemu pozyskiwaniu środków zewnętrznych udało się zrealizować kolejny ważny projekt na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności. Tym razem wsparcie trafiło do trzech jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Godów.

opr. red., źródło: HDK Rydułtowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności4 lipca 202511:22

Cztery nowoczesne autobusy wyjadą na ulice powiatu

Cztery nowoczesne autobusy wyjadą na ulice powiatu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności4 lipca 202511:33

Bezpieczne wakacje z policjantami

Bezpieczne wakacje z policjantami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności4 lipca 202510:54

W niedzielę lipcowy Wodzisławski Jarmark Staroci

W niedzielę lipcowy Wodzisławski Jarmark Staroci - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. LOOK UP - Drone photography
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.