Kolej na tournee Szymańca

Kandydat na prezydenta Wodzisławia, Józef Szymaniec, organizuje spotkania z mieszkańcami. - Będą na nich obecni także kandydaci na radnych z Komitetu Wyborczego Forum Ziemi Wodzisławskiej - zachęca Szymaniec. Pierwsze z sześciu spotkań odbyło się w miniony piątek w pubie Stodoła.
- Dyskusja, która trwała ponad dwie godziny, świadczy o tym, że wodzisławianie mają wiele cennych pomysłów i sporo do powiedzenia na temat swojego miasta - podsumował Józef Szymaniec piątkowe spotkanie z mieszkańcami.
Kolejne spotkania z kandydatem na urząd prezydenta miasta:
8 listopada: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1, godz. 18.00 ul. Konwaliowa 1 w Wodzisławiu Śl. – Zawadzie, godz.18.00
9 listopada: Szkoła Podstawowa nr 10, os. XXX-lecia, Wodzislaw Śl., godz. 18.00
10 listopada: Szkola Podstawowa nr 8, ulica Jastrzębska 136, Wodzisław Śl. – Wilchwy, godz. 18.00
12 listopada: Gimnazjum nr 1, ul. Wałowa 5, Wodzisław Śl, godz.18.00
15 listopada: Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 6, ul. Młodzieżowa 47 w Wodzisławiu Śl. – Kokoszycach, godz.18.00.
Niebawem opublikujemy harmonogram spotkań z mieszkańcami kolejnej kandydatki w boju o prezydencki fotel, Anny Białek. Pozostali kandydaci na chwilę obecną nie mają zaplanowanych spotkań z wyborcami.
WiN








![Nowy rozdział dla edukacji motoryzacyjnej w Powiecie Wodzisławskim [FOTO] Nowy rozdział dla edukacji motoryzacyjnej w Powiecie Wodzisławskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765966981bcu-pszow-.jpg)
















![Poznaj Branżowe Centrum Umiejętności w Pszowie [WIDEO] Poznaj Branżowe Centrum Umiejętności w Pszowie [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766147045bez-tytulu-.jpg)
Komentarze (5)
Dodaj komentarz