Amatorzy jazdy na podwójnym gazie w rękach policji

W poniedziałek, 1 marca rano, w ręce wodzisławskich stróżów prawa wpadło dwóch amatorów jazdy na "podwójnym gazie". Jeden jechał fiatem, drugi rowerem. Kierowcy fiata grozi teraz kara aresztu, grzywna do 5 tys. i czasowe zatrzymanie prawa jazdy, rowerzysta został ukarany mandatem 2,5 tys. złotych.
Wczoraj rano w ręce wodzisławskich policjantów wpadło dwóch nieodpowiedzialnych kierowców. Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli drogowej w Rogowie. Kierowca zatrzymanego fiata miał w organizmie prawie pół promila alkoholu. Za to wykroczenie grozi mu kara aresztu, grzywna do 5.000 złotych i czasowe zatrzymanie prawa jazdy. Drugi kierowca podróżował rowerem, został zatrzymany do kontroli drogowej w Połomii. U niego badanie alkomatem wykazało ponad pół promila. Nieodpowiedzialny rowerzysta został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tysiąca złotych.





![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)




Komentarze (0)
Dodaj komentarz