Festyn sportowo-biesiadny w Godowie

Władze Gminy Godów serdecznie zapraszają mieszkańców całego regionu na festyn sportowo-biesiadny, który odbędzie się 23.06.2012 r. na kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy Urzędzie Gminy w Godowie.
Festyn organizowany jest w ramach projektu „Kultura i sport nas zbliża” dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego – Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007-2013 i budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Śląsk Cieszyński.
Szczegóły dostępne na załączonym plakacie.
Gmina Mszana



























![Najbliższe wydarzenia w WCK [HARMONOGRAM] Najbliższe wydarzenia w WCK [HARMONOGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1739567709phpthumb-generated-thumbnail-.jpg)








Komentarze (0)
Dodaj komentarz