Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności25 maja 202211:47

Wodzisławscy policjanci kibicowali uczestnikom Powiatowej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych

Wodzisławscy policjanci kibicowali uczestnikom Powiatowej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

24 maja br., na boisku Młodzieżowego Powiatowego Ośrodka Sportu w Wodzisławiu Śląskim, odbyła się XVIII Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych. W wydarzeniu wzięło udział prawie 300 osób z niepełnosprawnościami. Policjanci z Wodzisławia Śląskiego, kolejny raz wsparli Olimpiadę i gorąco kibicowali uczestnikom.

Wczoraj, na boisku Młodzieżowego Powiatowego Ośrodka Sportu, przy ulicy Pszowskiej w Wodzisławiu Śląskim odbyła się XVIII Powiatowa Olimpiada Osób Niepełnosprawnych. W wydarzeniu wzięło udział prawie 300 osób z niepełnosprawnościami, podopiecznych 25 ośrodków z naszego regionu. Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwało 150 wolontariuszy. Organizatorem przedsięwzięcia, już po raz osiemnasty było Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim. Wzorem poprzednich lat, na wydarzenie zostali zaproszeni wodzisławscy policjanci. Stróże prawa wspólnie ze strażakami z Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim, dbali o bezpieczeństwo uczestników, ale przede wszystkim, gorąco im kibicowali, w ich sportowych zmaganiach. Pomiędzy konkurencjami, zarówno uczestnicy Olimpiady, jak również kibice, chętnie oglądali policyjny radiowóz, rozmawiali z mundurowymi o ich codziennej służbie i pozowali do wspólnych zdjęć. Na zakończenie Olimpiady, wszyscy uczestnicy otrzymali zasłużone, pamiątkowe medale, a kapitanowie drużyn puchary.

Wodzisławska Policja od lat wspiera Olimpiadę. Miło było mieć swój mały udział w pojawieniu się uśmiechu na twarzach uczestników. Pomimo trudności, z jakimi zmagają się na co dzień osoby niepełnosprawne, pogody ducha i szczerego, głośnego śmiechu moglibyśmy się od nich uczyć. Wszystkim uczestnikom XVIII Powiatowej Olimpiady Osób Niepełnosprawnych serdecznie gratulujemy.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Reklama
Sport29 marca 202613:52

Szalony mecz i zwycięstwo Rogowa! Dziewięć goli i pełna pula na wyjeździe [FOTO]

Szalony mecz i zwycięstwo Rogowa! Dziewięć goli i pełna pula na wyjeździe [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

W sobotnim (28.03.) meczu ligi okręgowej pomiędzy LKS 1908 Nędza a KS Przyszłość Rogów zgromadzeni kibice oglądali na żywo prawdziwy rollercoaster emocji - podczas całego spotkania padło aż 9 goli.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Aktualności28 marca 202612:36

Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 1 na finiszu. Co już udało się zrobić?

Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 1 na finiszu. Co już udało się zrobić? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Sport29 marca 202623:12

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Sportowych emocji w trakcie weekendu nie brakowało. Postarali się o nie piłkarze od IV ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie drużyna, które kibicujesz.

(greh)
Reklama
Aktualności30 marca 202610:19

Masz talent? Miasto czeka na Twoje zgłoszenie. Stypendia i nagrody do wzięcia

Masz talent? Miasto czeka na Twoje zgłoszenie. Stypendia i nagrody do wzięcia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Kultura i Edukacja30 marca 202612:05

Hazok znów przyciągnął tłumy. Ponad setka dzieci ruszyła na poszukiwania zajączka [FOTO]

Hazok znów przyciągnął tłumy. Ponad setka dzieci ruszyła na poszukiwania zajączka [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

IV edycja „Hazoka na Stawach” w Bełsznicy przeszła do historii jako wyjątkowo udane wydarzenie, które mimo niepewnej pogody zgromadziło liczne grono uczestników. Dzięki sprzyjającej aurze i zaangażowaniu organizatorów najmłodsi mogli w pełni cieszyć się wielkanocną zabawą na świeżym powietrzu.

opr. red., fot. FB/Sołectwo Bełsznica
Reklama
Aktualności30 marca 202616:51

Tradycja silniejsza niż pogoda. Festiwal Palmy Wielkanocnej w Mszanie przyciągnął tłumy [FOTO]

Tradycja silniejsza niż pogoda. Festiwal Palmy Wielkanocnej w Mszanie przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Mszana:

W Mszanie odbyła się kolejna edycja Festiwalu Palmy Wielkanocnej, zorganizowana tradycyjnie przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych wydarzenie przyciągnęło wielu mieszkańców, którzy licznie wzięli udział we wspólnym świętowaniu.

opr. red., źródło: UG Mszana
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.