Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności26 lipca 202219:28

Festyn charytatywny dla Mikołaja Kubali

Festyn charytatywny dla Mikołaja Kubali - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Gorzyce:

Policjanci z Komisariatu Policji w Gołkowicach wzięli udział w festynie charytatywnym. Celem wydarzenia była zbiórka funduszy na leczenie małego Mikołaja Kubali, syna policjanta z Komisariatu Policji w Gorzycach. W festynie wziął również udział Sznupek, maskotka śląskiej policji.

W Bluszczowie, na terenie hacjendy przy ul. Kamieńskiej odbył się festyn charytatywny, podczas którego zbierane były fundusze na leczenie Mikołaja Kubali, syna naszego kolegi, policjanta z Komisariuatu Policji w Gorzycach. Mały Mikołaj choruje na rzadką chorobę, SMA - rdzeniowy zanik mięśni i potrzebuje najdroższego leku świata, terapii genowej.

Poczas festynu, dzielnicowy oraz policjant z zespołu patrolowego gołkowickiego komisariatu, wspólnie z maskotką Śląskiej Policji, zachęcali do dołączenia się do zbórki.

Przypominamy, iż zbiórka trwa, organizowane są między innymi różne imprezy charytatywne, ale równolegle można także wysyłać SMS pod numer 72365 o treści 0184127 (2,46 zł), lub dokonać tradycyjnego przelewu dla Fundacji Siepomaga na nr konta 89 2490 1028 3587 1000 0018 4127, a w tytule przelewu wpisać Darowizna Mikołaj Kubala 0184127. W regionie pojawiają się również serca na nakrętki, a dochód ze sprzedaży nakrętek trafi na rzecz Mikołajka. Warto również obserwować grupy na facebooku oraz licytacje, pojawiają się tam wyjątkowe przedmioty i ogłoszenia.

Zbiórka funduszy dla Mikołaja Kubali

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności24 grudnia 202520:57

Gotowość bez przerwy. Osiemnastomiesięczne dziecko wymagało pomocy. Interweniował śmigłowiec LPR

Gotowość bez przerwy. Osiemnastomiesięczne dziecko wymagało pomocy. Interweniował śmigłowiec LPR - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Szpital Powiatowy w Wodzisławiu Śląskim
Sport23 grudnia 202519:56

Mariusz Pawełek dyrektorem sportowym Unii Turza Śląska

Mariusz Pawełek dyrektorem sportowym Unii Turza Śląska - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Unia Turza Śląska, fot. Karol Fieroch
Reklama
Aktualności23 grudnia 202511:41

Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM]

Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
UM Wodzisław Śląski, fot. Dorota Piecha
Reklama
Reklama
Aktualności23 grudnia 202513:21

Pszów: Młodzi radni z mandatem

Pszów: Młodzi radni z mandatem - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Pszów
Reklama
Kultura i Edukacja24 grudnia 202514:32

Gdy rodzi się dobro. Jasełka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim [FOTO]

Gdy rodzi się dobro. Jasełka w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Grudzień w Zespole Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim od lat nierozerwalnie związany jest z jasełkami. To wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz szkolnych tradycji, każdego roku staje się okazją do wspólnego przeżywania atmosfery Bożego Narodzenia, refleksji nad jego przesłaniem oraz integracji całej społeczności szkolnej.

opr. red., źródło: ZST Wodzisław Śląski
Aktualności23 grudnia 202511:24

Gmina Godów: W Wigilię i Sylwestra PSZOK będzie nieczynny

Gmina Godów: W Wigilię i Sylwestra PSZOK będzie nieczynny - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UG Godów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.