Aktualności2 lutego 202305:57
Rozlał benzynę, groził podpaleniem. Trafił do aresztu

0
Reklama
Gorzyce:
Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek, 27 stycznia w jednym z domostw przy ulicy Środkowej w Czyżowicach.
41-latek rozlał w domu łatwopalną substancję, po czym groził, że ją podpali. Na miejsce zadysponowano jednostki straży pożarnej. Na miejscu obecni byli także policjanci, który ostatecznie zatrzymali mężczyznę. Jak się dowiadujemy, Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim pojął decyzję co do najbliższej przyszłości 41-letniego mieszkańca Czyżowic. Najbliższy czas spędzi w areszcie. Postawiono mu zarzut sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa pożaru zagrażającego życiu i zdrowiu.




























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)
Komentarze (0)
Dodaj komentarz