Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności23 stycznia 202413:55

Leczenie w Nowym Jorku jedyną szansą dla Filipka z Olzy

Leczenie w Nowym Jorku jedyną szansą dla Filipka z Olzy - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Gorzyce:

- Tak długo staraliśmy się o niego… Gdy przyszedł na świat, nasze życie nabrało nieopisanego blasku i sensu. Radość była krótka… Dziś nasz synek walczy ze złośliwym nowotworem, a my już wiemy, że w Polsce lekarze nic nie są w stanie zrobić… Błagamy o pomoc w walce o zdrowie i życie Filipka! - apelują rodzice maluszka.

- 18 stycznia tego roku, kilka dni od uruchomienia tej zbiórki, spadł na nas wyrok… Nasz synek Filipek ma w oczku GIGANTYCZNEGO guza! To siatkówczak – złośliwy nowotwór! Nadzieją na zachowanie oczka i zlikwidowanie guza daje nam klinika w USA, prowadzona przez dra Abramsona – specjalistę w leczeniu dzieci z siatkówczaków. Nie mamy wiele czasu… Bardzo długo staraliśmy się o dziecko. Kiedy przyszła wiadomość, że się udało, był to pierwszy najszczęśliwszy dzień naszego życia! Drugi nastąpił 15 lutego 2023 roku. Tego dnia nasz synek Filip przyszedł na świat. Był zdrowy i taki śliczny! Spełnienie naszych największych marzeń - pisze tata Filipka, pan Krzysztof.

Na początku wszystko było w porządku. - Filipek rozwijał się prawidłowo, był bardzo pogodnym i radosnym dzieckiem, wiecznie towarzyszył mu uśmiech na buźce. Byliśmy bardzo zaniepokojeni, gdy przed końcem zeszłego roku zachowanie synka bardzo się zmieniło… Stał się osowiały, przestał się uśmiechać. Złapał też infekcję – sądziliśmy, że to właśnie powód zmiany zachowania Filipka. Jak najszybciej pojechaliśmy do lekarza, który dodatkowo stwierdził stan zapalny oczka. Niestety, nie pomogły przepisane krople, dlatego prywatnie zabraliśmy synka do dziecięcego okulisty. Lekarka była w szoku… Od razu zauważyła za oczkiem wielkiego guza i skierowała nas do szpitala - czytamy w opisie zbiórki.

Więcej o chorobie Filipka, oraz możliwość pomocy TUTAJ.

Pomóc można również poprzez grupy na FB:

Licytacje dla Filipka

Filipek kontra siatkówczak 

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.