Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności18 czerwca 202413:43

Modernizacja budynku przedszkola nr 1 coraz bliżej

Modernizacja budynku przedszkola nr 1 coraz bliżej - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Miasto Wodzisław Śląski jest coraz bliżej modernizacji zabytkowego budynku Publicznego Przedszkola nr 1. Ruszył przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w systemie "zaprojektuj i wybuduj".

Przedmiotem zadania inwestycyjnego jest wykonanie dokumentacji projektowej oraz robót budowlanych w systemie „zaprojektuj i wybuduj” modernizacji zabytkowego budynku Publicznego Przedszkola nr 1 wraz z dostosowanie budynku do wymaganych warunków ochrony pożarowej oraz rozbiórka segmentu budynku gospodarczego. Budynek położony jest na ul. Pośpiecha 7 w Wodzisławiu Śląskim.

Inwestycja będzie obejmowała wykonanie dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszelkich wymaganych prawem uzgodnień, uzyskanie decyzji pozwolenia na budowę lub dokonanie zgłoszenia robót budowlanych oraz wykonanie wszelkich prac budowlano-montażowych w oparciu o Program Funkcjonalno-Użytkowy.

Czterokondygnacyjny zabytkowy budynek obecnie spełnia funkcję użyteczności publicznej. Znajdują się w nim pomieszczenia funkcjonalne dla użytku Publicznego Przedszkola nr 1 w Wodzisławiu Śląskim. Obiekt czynny jest od godz. 6:00 do 17:00. W tym czasie w przedszkolu przebywać może maksymalnie 95 osób, w tym 75 dzieci. Dawniej willę zamieszkiwał Edward Ruszcz, a obiekt objęty jest nadzorem konserwatorskim oraz wpisany do Gminnej ewidencji zabytków.

Zamówienie jest dofinansowane w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków (Polski Ład).

Przetarg

Oferty na wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie robót budowlanych w systemie "zaprojektuj i wybuduj" budynku Publicznego Przedszkola nr 1 w Wodzisławiu Śląskim można składać do 4 lipca do godz. 8:00. Szczegółowe informacje nt. przetargu można znaleźć TUTAJ.

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.