Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności19 czerwca 202414:55

Wodzisław Śląski ponownie Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi. I to przez dwa dni!

Wodzisław Śląski ponownie Najcieplejszym Miejscem Na Ziemi. I to przez dwa dni! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

To jedno z wydarzeń, bez którego nie można wyobrazić sobie sezonu imprez plenerowych w mieście.

Po roku przerwy festiwal Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi powraca do 2-dniowej formuły. Jak zapowiadają organizatorzy pierwszego dnia, czyli 19 lipca wstęp na teren festiwalu będzie darmowy, a uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na plażową strefę soundsystemową, która będzie idealną rozgrzewką przed koncertami live.

W sobotę, 20 lipca uczestnicy przeniosą się na płytę Stadionu Aleja przy ul. Bogumińskiej 8, gdzie na dużej scenie zobaczymy kilka fantastycznych koncertów. Przygotujcie się na ekscytujące widowisko i niezapomniane chwile spędzone wśród ludzi, kochających muzykę i dobrą zabawę. Line up drugiego dnia festiwalu zostanie ogłoszony w trakcie najbliższych dni.

- Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi to jedno z największych tego typu wydarzeń w regionie. Przez lata domeną festiwalu była muzyka reggae, lecz z roku na rok festiwal otwiera się na inne gatunki muzyczne. Ten festiwal to przede wszystkim wspaniała atmosfera. W tym roku także postaramy się by każdy uczestnik był zadowolony - zapowiadają organizatorzy na facebook'owym profilu festiwalu.

Bilety

Drugi dzień festiwalu będzie biletowany. Wejściówki można już kupić online [TUTAJ]. Dzieci do lat 12. wstęp darmowy. Bilety będzie można również kupić w kasie przy stadionie w dniach, w których odbywał się będzie festiwal (19/20 lipca). Chcesz uniknąć kolejek? Zachęcamy do zakupu biletów online.

Ważne! Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem imprezy masowej. Przy pierwszym wejściu na teren imprezy bilet zostanie zamieniony na opaskę. Opaska upoważnia do wejścia na teren imprezy w czasie jej trwania.

Autor: red., fot. Natalia Maciejek/UM, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.