Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności24 czerwca 202419:04

Odszedł Janusz Jona. Był związany z Czarnymi Gorzyce

Odszedł Janusz Jona. Był związany z Czarnymi Gorzyce - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Gorzyce:

W niedzielę, 23 czerwca, w wieku 76 lat zmarł Janusz Jona (na zdj. drugi z prawej), działacz sportowy, związany z Podokręgiem Racibórz oraz Klubem Sportowym Czarni Gorzyce. Jego nagłe odejście to ogromna strata dla lokalnej społeczności sportowej i wszystkich, którzy mieli zaszczyt go znać.

Janusz Jona był postacią niezwykle zasłużoną dla sportu w regionie. Jako aktywny członek Podokręgu Racibórz wniósł wiele do rozwoju lokalnego futbolu, angażując się w organizację licznych wydarzeń sportowych, turniejów oraz promując piłkę nożną wśród młodzieży. Jego pasja do sportu i oddanie lokalnej społeczności były widoczne również w pracy na rzecz KS Czarni Gorzyce. Jego zaangażowanie, praca i poświęcenie przyczyniły się do sukcesów klubu oraz integracji lokalnej społeczności wokół sportu.

Przez wiele lat śp. Janusz Jona był także aktywnym działaczem Podokręgu Racibórz. Za swą pracę na rzecz piłki nożnej na szczeblu regionu został uhonorowany brązowym medalem "Za wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej".

Ostatnie pożegnanie śp. Janusza Jony odbędzie się w środę, 26 czerwca o godzinie 9.00 w kościele pod wezwaniem św. Anioła Stróża w Gorzycach.

Autor: red., fot. arch. portalu/ Katarzyna Kubik, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.