Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności5 lipca 202423:07

WLOT zabytkowej motoryzacji już 3 sierpnia. Zgłoś pojazd

WLOT zabytkowej motoryzacji już 3 sierpnia. Zgłoś pojazd - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Po zeszłorocznym sukcesie, ponownie zapraszamy na ekscytujący zlot zabytkowej motoryzacji, który odbędzie się 3 sierpnia w naszym mieście! Parking miejski w dzielnicy Radlin II ponownie stanie się miejscem spotkań dla pasjonatów klasycznych i customowych pojazdów. To wydarzenie, którego nie można przegapić, rozpocznie się o godzinie 16:00.

Co w programie?

Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestnicy zlotu przejadą ulicami Wodzisławia Śląskiego, prezentując mieszkańcom swoje niesamowite pojazdy. Następnie udadzą się na parking miejski w dzielnicy Radlin II, gdzie każdy będzie mógł z bliska podziwiać zabytkowe auta.

Ale to nie wszystko! W trakcie wydarzenia przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje dla miłośników motoryzacji. Szczegóły wkrótce!

Zgłoszenia

Posiadasz klasyczny pojazd i chcesz wziąć udział w zlocie? Nie trać czasu i zgłoś swój udział już teraz! Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do jak najszybszego wysłania zgłoszenia na adres e-mail: wlot2wodzislaw@gmail.com. W wiadomości prosimy o podanie marki, rocznika i zdjęcia pojazdu.

Organizatorzy

Zlot organizowany jest przez Wydział Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego oraz Wodzisławskie Centrum Kultury we współpracy z miejskimi jednostkami, Niszovymi i Knurowskim Stowarzyszeniem Klasyków.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia!

Autor: opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.