Konkurs na najlepszą szarlotkę podczas DzieJesie(ń) Festiwalu!

Czas na najsmaczniejszy plebiscyt w mieście! Nieodłącznym punktem DzieJesie(ń) Festiwalu jest konkurs na najlepszą szarlotkę – wydarzenie, które cieszy się ogromną popularnością i wpisało się na stałe w kalendarz naszych lokalnych tradycji.
Już w tym roku po raz kolejny będziemy mogli cieszyć się aromatem pieczonych jabłek i cynamonu oraz podziwiać kulinarne umiejętności naszych mieszkańców!
- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu wodzisławskiego do udziału w konkursie na najlepszą szarlotkę! Weźcie udział solo, wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi – liczy się pasja i kreatywność! Wystarczy, że przygotujecie swoją ulubioną wersję tego pysznego ciasta i dostarczycie ją 14 września o godzinie 17:00 na rynek, do namiotu organizatora. Po tej godzinie odbędzie się prezentacja wszystkich konkursowych wypieków - informują organizatorzy.
Nie przegapcie okazji, by podzielić się swoją wyjątkową szarlotką z innymi i zdobyć tytuł mistrza wypieków!
Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie konkursu. Organizatorzy czekają na Wasze smakołyki!




![Małżonkowie świętowali złote, diamentowe i żelazne gody w Pałacu Dietrichsteinów [FOTO] Małżonkowie świętowali złote, diamentowe i żelazne gody w Pałacu Dietrichsteinów [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768399197615827658-1282560533908044-3807399945016052016-n-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany