Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności11 lutego 202620:45

Szczęśliwy finał poszukiwań 56-letniego mężczyzny w gminie Gorzyce

Szczęśliwy finał poszukiwań 56-letniego mężczyzny w gminie Gorzyce - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Gorzyce:

W środowy wieczór, 11 lutego służby ratunkowe w gminie Gorzyce prowadziły działania mające na celu odnalezienie 56-letniego mężczyzny, którego zaginięcie zgłoszono wcześniej tego dnia. Poszukiwania rozpoczęły się po godzinie 19:00 i objęły teren całej gminy.

W akcję zaangażowane były funkcjonariusze Policji, którzy apelowali do mieszkańców o wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu mężczyzny. W działaniach uczestniczyły również jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Gorzyce, które wspierały policjantów w przeszukiwaniu terenów trudno dostępnych oraz monitorowaniu rejonów, gdzie mógł znajdować się zaginiony.

Dzięki skoordynowanym działaniom służb poszukiwania zakończyły się sukcesem – mężczyzna został odnaleziony około godziny 21:00. Szczęśliwe odnalezienie zaginionego potwierdza skuteczność szybkiej reakcji służb oraz zaangażowanie lokalnej społeczności w udzielaniu informacji i wsparcia w takich sytuacjach.

Autor: red., redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.