Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności30 listopada 201508:25

Książka kucharska i folder promujący przedsiębiorców w ramach projektu "Mszańskie Smaki Jesieni"

Książka kucharska i folder promujący przedsiębiorców w ramach projektu
0
Reklama
Mszana:

Gmina wydała książkę kucharską i folder promujący lokalną przedsiębiorczość w ramach projektu "Mszańskie Smaki Jesieni - promocja zrównoważonego rozwoju w Gminie Mszana". 

Gmina Mszana wydała książkę kucharską zawierającą przepisy i zdjęcia głównie tradycyjnych potraw regionalnych przygotowanych przez mieszkańców gminy. Znaleźć w niej można przepisy na tradycyjny śląski obiad, wiele ciekawych zup i sałatek, przepyszne desery, smakołyki przygotowywane z okazji świąt, nalewki, domowe przetwory, a także receptury na swojskie wyroby takie jak masło, makaron, biały twaróg, krupnioki, szynkę z krauzy i wiele innych. Książka ukazała się w nakładzie 500 sztuk.

W takim samym nakładzie został również wydany folder promujący rodzimą przedsiębiorczość. Znajdują się w nim między innymi wizytówki firm działających na terenie gminy, przegląd branż, w których działa u nas najwięcej przedsiębiorców, informacje o terenach inwestycyjnych itp.

Na projekt "Mszańskie Smaki Jesieni - promocja zrównoważonego rozwoju w Gminie Mszana" o wartości prawie 82 tys. zł gmina pozyskała dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Autor: Mirosława Książek-Rduch, dawid@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kieliszek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności11 marca 202610:27

Nowa droga w Kokoszycach. Trwa przebudowa bocznej ulicy Strażackiej

Nowa droga w Kokoszycach. Trwa przebudowa bocznej ulicy Strażackiej - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. ZDM
Aktualności11 marca 202611:57

Sprawy urzędowe krok po kroku: przewodnik po USC

Sprawy urzędowe krok po kroku: przewodnik po USC - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności12 marca 202612:22

Tańsze i łatwiejsze podróżowanie. Wodzisławska Komunikacja Powiatowa wprowadza nowe bilety i ulgi

Tańsze i łatwiejsze podróżowanie. Wodzisławska Komunikacja Powiatowa wprowadza nowe bilety i ulgi - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności12 marca 202611:23

Śniadanie wielkanocne bez samotności. Wodzisław znów zaprasza do wspólnego stołu

Śniadanie wielkanocne bez samotności. Wodzisław znów zaprasza do wspólnego stołu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. CAS
Aktualności11 marca 202612:04

Bezpieczne ulice Zawady. Miasto wymieni uszkodzone tablice

Bezpieczne ulice Zawady. Miasto wymieni uszkodzone tablice - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. poglądowe/Google Maps
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 marca 202611:54

Świąteczne smaki i tradycje w Czyżowicach. Pokaz Stołów Wielkanocnych już w niedzielę

Świąteczne smaki i tradycje w Czyżowicach. Pokaz Stołów Wielkanocnych już w niedzielę - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności12 marca 202621:19

Cios mamuta wraca do Muzeum

Cios mamuta wraca do Muzeum  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Muzeum w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.