Dni Wodzisławia wystartowały

Kilka minut po godzinie 10.00 w samym sercu miasta - na wodzisławskim rynku - rozpoczął się występ gości z Czech, który zaingurował 42. Dni Wodzisławia Śląskiego. W towarzystwie Orkiestry Dechova Hudba Miasta Ostrawa pod dyrekcją Jiri Grussmanna z zaprezentowały się mażoretki Krokodyl.
Wielkie, trzydniowie święto miasta, 42. Dni Wodzisławia Śląskiego, otworzył o godz. 10.00 występ Orkiestry Dechova Hudba Miasta Ostrawa pod dyrekcją Jiri Grussmann z towarzyszeniem mażoretek Krokodyl pod przedwodnictwem Lenki Kapsowej.
W całym mieście trwają intensywne przygotowania – z każdą godziną jest coraz ięcej atrakcji do wyboru. W parku rozkłada się park rozrywki „Adrenalina”, na ul. Kubsza i rynku swoje stanowska przygotowują przedsiębiorcy zrzeszeni w TU KUPUJ. Na Placu Gladbeck niebawem ruszą atrakcje dla dzieci. Prace trwają też na stadionie, gdzie już dziś popołudniu odbędą się pierwsze duże koncerty.
Program imprez TUTAJ
























![Rydułtowy: Kobieta#liderka 2026. Premiera kalendarza pełna inspiracji i kobiecej siły [FOTO] Rydułtowy: Kobieta#liderka 2026. Premiera kalendarza pełna inspiracji i kobiecej siły [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766433837kobiety-liderki-rydultowy-.jpg)



![Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM] Styczeń w Wodzisławiu Śląskim [KALENDARIUM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766486513rynek-i-park-5-.jpg)

![Przebudowa dawnej kotłowni ZST. Nowoczesna pracownia dla przyszłych specjalistów [AKTUALNE FOTO] Przebudowa dawnej kotłowni ZST. Nowoczesna pracownia dla przyszłych specjalistów [AKTUALNE FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766498932remont-zst-wodzislaw-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz