Gorzyce: Zastępczyni wójta przechodzi na emeryturę

Zmiany nastąpią 1 lipca. - W chwili obecnej nie będę powoływał zastępcy, w przypadku mojej nieobecności zastępstwo będzie pełniła sekretarz urzędu gminy – zaznacza wójt Daniel Jakubczyk.
Helena Lazar pracowała w Urzędzie Gminy w Gorzycach od 01.08.1991r., pełniąc kolejno funkcje kierownika Referatu Gospodarki Komunalnej (1991-1999) oraz zastępcy wójta (od 23.09.1999). W latach 1990-1998 była radną gminy i członkiem Zarządu Gminy Gorzyce, a od 2003 r. reprezentowała nasz samorząd w Międzygminnym Związku Wodociągów i Kanalizacji w Wodzisławiu Śl.
Na czerwcowej sesji Rady Gminy Gorzyce za wieloletnią pracę dziękowali jej również radni i sołtysi. - Pani Helenie Lazar dziękuję za kilka lat współpracy, życząc zdrowia i wszelkiej pomyślności – mówi D. Jakubczyk.


















![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)










Komentarze (0)
Dodaj komentarz