Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności23 sierpnia 201914:23

Wodzisławska policja poszukuje wandali. Publikujemy nagranie!

Wodzisławska policja poszukuje wandali. Publikujemy nagranie! - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Mszana:

Śledczy z wodzisławskiej policji prowadzą postępowanie w sprawie zniszczenia mienia w postaci podpalenia rury spustowej odwodnienia przy moście autostradowym, do którego doszło 2 sierpnia w Mszanie. Policjanci publikują zdjęcia i nagranie z monitoringu, na którym widać samochód marki bmw i wizerunek trzech osób podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa.

Na prezentowanym nagraniu widać, że 2 sierpnia bieżącego roku pod most na Autostradzie A1 w Mszanie podjeżdża srebrny samochód marki bmw serii 3 z szyberdachem, czarnymi klamkami i charakterystycznymi pięcioramiennymi felgami. Po chwili z samochodu wysiada kobieta w czarnych włosach, która prowadziła samochód. Po upywie kilkunsatu minut widać już wizerunek młodego mężczyzny w krótkich spodenkach i czerwonej koszulce oraz dwie kobiety ubrane na czarno. Zarejestrowane osoby to prawdopodobnie sprawcy, którzy podpalili rurę spustową i odjechal. Straty jakie ponisoła GDDKiA w związku z tym zdarzeniem szacuje się na kwotę ponad 4,200 złotych.

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości osób widocznych na nagraniu, może ktoś ich zna lub ma informacje w tej sprawie. Jeśli tak, prosimy o kontakt z wydziałem kryminalnym pod nr tel. 32 453 72 31 lub dyżurnym wodzisławskiej policji pod numerem telefonu 32 453 72 55. Anonimowość gwarantowana.

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności2 marca 202613:05

KSeF w praktyce. Marcowe szkolenia dla przedsiębiorców i branż w Wodzisławiu Śląskim

KSeF w praktyce. Marcowe szkolenia dla przedsiębiorców i branż w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. freepik.com
Sport2 marca 202622:50

17. Błękitna Wstęga Balatonu – trwają zapisy na bieg przełajowy

17. Błękitna Wstęga Balatonu – trwają zapisy na bieg przełajowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Reklama
Kultura i Edukacja2 marca 202623:00

Słowo w centrum uwagi. Ruszają eliminacje do 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Słowo w centrum uwagi. Ruszają eliminacje do 71. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.