Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności15 maja 202016:11

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny

Dziś obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodziny - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

W rodzinie tkwi prawdziwa siła każdego człowieka. Bliskie, serdeczne relacje z rodziną i krewnymi to podstawa szczęśliwego funkcjonowania każdego z nas. Dlatego Międzynarodowy Dzień Rodziny jest dla nas ważnym świętem.

Święto to ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ 20 września 1993 roku obchodzimy 15 maja. Celem tego wyjątkowego święta jest przede wszystkim pogłębienie wiedzy społeczeństwa o wszystkich trudnościach, z jakimi muszą borykać współczesne rodziny. Jest to też idealny czas do refleksji na temat kondycji rodziny w dzisiejszym świecie oraz sposobów rozpoznawania i radzenia sobie z jej problemami.

Niezależnie od okoliczności, rodzina jest kręgiem, zarówno społecznym, jak i osobistym. W nim wychowują się i dorastają dzieci, czerpiąc z niego wyznawane w dorosłym życiu wartości, wzorce zachowań i styl życia. Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin życzymy jak największej ilości czasu spędzanego z bliskimi. Ciepła, uczuć i emocji im towarzyszącym.

dzien_rodzin

Autor: wodzislaw-slaski.pl, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: pizzę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności27 marca 202612:30

Co? Gdzie? Kiedy? Weekendowe wydarzenia w Wodzisławiu Śląskim

Co? Gdzie? Kiedy? Weekendowe wydarzenia w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Aktualności27 marca 202613:06

Miasto rozkwita na Wielkanoc. Nowe i odświeżone dekoracje w Wodzisławiu Śląskim

Miasto rozkwita na Wielkanoc. Nowe i odświeżone dekoracje w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Maciejewska
Reklama
Aktualności28 marca 202612:36

Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 1 na finiszu. Co już udało się zrobić?

Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 1 na finiszu. Co już udało się zrobić? - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski
Sport27 marca 202611:15

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Kultura i Edukacja27 marca 202612:16

Zapisy zamknięte, ale szansa nadal jest. Konferencja WNET przyciągnęła tłumy

Zapisy zamknięte, ale szansa nadal jest. Konferencja WNET przyciągnęła tłumy  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Agnieszka Olechowska
Reklama
Sport29 marca 202613:52

Szalony mecz i zwycięstwo Rogowa! Dziewięć goli i pełna pula na wyjeździe [FOTO]

Szalony mecz i zwycięstwo Rogowa! Dziewięć goli i pełna pula na wyjeździe [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Godów:

W sobotnim (28.03.) meczu ligi okręgowej pomiędzy LKS 1908 Nędza a KS Przyszłość Rogów zgromadzeni kibice oglądali na żywo prawdziwy rollercoaster emocji - podczas całego spotkania padło aż 9 goli.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.