Policjanci z Gorzyc poszukują świadków podpalenia wieży

Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach prowadzą postępowanie w sprawie podpalenia wieży Grupy Inicjatyw Twórczych w Czyżowicach przy ul. Bełsznickiej, które miało miejsce 16 października 2020 roku. Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli olejowy palnik samowyparny, który mógł przyczynić się do pożaru.
Policjanci z Komisariatu Policji w Gorzycach prowadzą postępowanie w sprawie podpalenia wieży Grupy Inicjatyw Twórczych w Czyżowicach przy ul. Bełsznickiej, które miało miejsce 16 października 2020 roku. Na miejscu zdarzenia policjanci zabezpieczyli wojskowy olejowy palnik samowyparny, który mógł przyczynić się do pożaru.
W razie posiadania informacji na temat zdarzenia bądź właściciela przedstawionego palnika prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Gorzycach pod numerem telefonu 47 85 555 27.




























![Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] Od słowiańskich tradycji po ogniste widowisko. Tak świętowano Noc Świętojańską w Wodzisławiu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17825617931782561482730748732-1423560856474677-1958672322685179850-n-.jpg)



Komentarze (0)
Dodaj komentarz