Wpadka 25-latka. W mieszkaniu miał plantację konopi

Policjanci Wydziału Kryminalnego wodzisławskiej komendy w środę, 10 marca podczas czynności służbowych ujawnili w jednym z mieszkań na terenie miasta plantację konopi indyjskich. Oprócz krzewów nielegalnej rośliny policjanci zabezpieczyli również specjalistyczny sprzęt służący do jej uprawy. Hodowcy konopi 25-letniemu mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia.
Wodzisławscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop 25-latka, który miał uprawiać w mieszkaniu konopie indyjskie. Przypuszczenia śledczych się potwierdziły. W mieszkaniu mężczyzny ujawnili profesjonalną plantację a w niej znajdowało się 8 krzewów konopi, z których można by uzyskać około 200 porcji dealerskich. Ponadto w trakcie przeszukania mieszkania, policjanci ujawnili jeszcze pojedyncze zawiniątka papierowe z zawartością suszu brunatnego oraz w jednej z szafek pudełko, w którym również znajdował się susz roślinny koloru brunatno-zielonego. Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty, zastosowano wobec niego dozór Policji i poręczenie majątkowe. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.
![W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] W tych miejscach nie będzie prądu [LISTA LOKALIZACJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1743939398tauron-dystrybucja-24-.jpg)

![Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] Decydująca końcówka w Nędzy. Tobiasz Wodecki bohaterem Silesii [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773582833photo-84-z-88-.jpg)






![Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO] Tradycja i smak Wielkanocy w Czyżowicach. Pokaz Stołów KGW przyciągnął tłumy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773671068pokaz-stolow-wielkanocnych-202610-.jpg)







Komentarze (0)
Dodaj komentarz