Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności4 października 201213:22

9-latek wpadł pod koła samochodu

9-latek wpadł pod koła samochodu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Gorzyce:

Wodzisławscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w Rogowie. Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, iż chłopiec chcąc przejść na drugą stronę ulicy nie popatrzył czy coś jedzie i wbiegł na przejście dla pieszych prosto pod koła samochodu. 9-latka z ogólnymi potłuczeniami ciała zabrało pogotowie. 

Do zdarzenia doszło wczoraj około 15.50 na ulicy Raciborskiej. Wstępne ustalenia policjnatów z drogówki wskazują na to, iż chłopiec stojąc na poboczu za zaparkowanym pojazdem z zamiarem przejścia na drugą stronę jezdni nie zachował należytej ostrożności i wbiegł po przejściu dla pieszych wprost pod jadące prawidłowo renault. W wyniku zdarzenia 9-latek doznał urazu głowy i otarć naskórka. Pozostaje na obserwacji w rybnickim szpitalu. 28-letni kierowca osóbówki był trzeźwy. Śledczy wyjaśniają teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

KPP Wodzisław Śl.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: jabłko
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności4 marca 202617:30

Eko-Okna mają nowego prezesa zarządu

Eko-Okna mają nowego prezesa zarządu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Grzegorz Wawoczny
Reklama
Aktualności3 marca 202613:13

Zdarzenie drogowe w Rydułtowach. Kierowca zasłabł i uderzył w latarnię

Zdarzenie drogowe w Rydułtowach. Kierowca zasłabł i uderzył w latarnię - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KPP Wodzisław Śląski
Aktualności3 marca 202616:33

Czasowe zamknięcie odcinka drogi wojewódzkiej nr 932 w Marklowicach

Czasowe zamknięcie odcinka drogi wojewódzkiej nr 932 w Marklowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności4 marca 202612:22

Drugie spotkanie w ramach inicjatywy Stacja pogodowa do obserwacji zmian klimatycznych na terenie miasta Rydułtowy

Drugie spotkanie w ramach inicjatywy Stacja pogodowa do obserwacji zmian klimatycznych na terenie miasta Rydułtowy - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: UM Rydułtowy, fot. pexels.com/Ulrick Trappschuh
Aktualności4 marca 202612:02

Nowe wzory wniosków budowlanych obowiązują od 4 marca

Nowe wzory wniosków budowlanych obowiązują od 4 marca - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Aktualności4 marca 202616:19

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy – kolejna edycja przed nami

Powiatowy Konkurs Wiedzy o Rynku Pracy – kolejna edycja przed nami - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.